Jak odeslat notebook k opravě

Jak správně zabalit a zaslat zařízení k opravě

Pokyny jak správně zabalit a zaslat zařízení k opravě.

V případě, že vaše zařízení potřebuje opravit před jeho odesláním do servisu, prosím postupujte podle následujících pokynů.

Co přiložit při zasílání zařízení na opravu:

  1. Zpáteční adresu a kontaktní údaje.
  2. Telefonní číslo, případně vaši e-mail adresu pro zasílání okamžitých informací o stavu zakázky.
  3. Písemný podrobný popis problému.

Upozorňujeme, že za odhad ceny opravy kterou odmítnete, může být účtován poplatek 500,- za diagnostiku. V případě realizované opravy diagnostiku neplatíte.

Při zasílání výrobku a manipulaci s ním doporučujeme postupovat následujícím způsobem:

Výrobek pokud možno zabalte do původního obalu.
Jestliže již nemáte původní obal, vložte výrobek do kvalitní kartonové krabice. Ujistěte se, že je výrobek bezpečně zabalený, aby nemohlo během přepravy dojít k jeho poškození. K zabalení výrobku nikdy nepoužívejte méně obalového materiálu, než kolik ho bylo v původní krabici od výrobce, protože v takovém případě je zasílané zboží náchylnější k poškození při přepravě.

Notebook zašlete bez napájecího adaptéru a příslušenství kterému není třeba věnovat pozornost, jako jsou paměťové karty, napájecí kabely, brašny, usb příslušenství, nejedná-li se ovšem o součásti, které se mohou podílet na vzniku daného problému.

Po vyplnění formuláře, Vám přijde na email potvrzení, a následné objednání svozu objednávky.

Vyčkejte na příjezd kurýra společnosti PPL CZ a uschovejte doklad o odeslání.

Po přijetí zásilky a zavedení do systému Vám bude zasláno číslo zakázky pro sledování průběhu opravy na našich webových stránkách.

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám musí přijít e-mailová odpověď. Pokud se tak do několika minut od odeslání nestane, zavolejte nám nebo napište mail.

Formulář pro objednání svozu zařízení ZDARMA